Јелена Карлеуша: Пејачката пред 15 години изгледаше вака (ФОТО)

Јелена Карлеуша: Пејачката пред 15 години изгледаше вака (ФОТО)

SHARE

Кога ќе ја погледнете фоторафијата во продолжение на овој текст, ќе сфатите зошто колегите од жирито на „Гранд-ѕвезди“ ја задеваат дека е дебела. Поп-пејачката Јелена Карлеуша на својот инстаграм-профил објави фотографија снимена пред 15 години, кога таа имала 24 години… Разликата е евидентна, нели?

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор