„Ти си најголема ку*ка во оваа земја“ – Саша Поповиќ „удри“ по Карлеуша

Никој не очекуваше ваков коментар од директорот на „Гранд“

Цела Србија е шокирана

Откако се врати на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ после наводната порно афера, Јелена Карлеуша нема милост спрема кандидатите. Пејачката е поприлично нервозна, а посебно е чувствителна на стајлинзите на натреварувачите, па воопшто не се штеди кога навредите на сметка на облеката се во прашање.

Во 2019 година со таков стајлинг и шминка и со такво пеење ништо нема да постигнеш. Ти дадов глас, иако сум голема куч*етина. Добар човек сум пред се, а кај тебе ја препознавам желбата да работиш и да се бориш, и рекла Карлеуша на една од кандидатките, а на ова се надоврзал и Саша Поповиќ кој прокоментирал во негов стил.

Како што гледаш кај нас се е можно, Јелена е најголема ку*ка, но и голем човек, рекол Поповиќ, а Јелена била збунета после овој коментар и само го погледнала чудно.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време