Ретка глетка: Цеца сосема опуштена, без шминка, во домашна атмосфера (ВИДЕО)

Вељко Ражнатовиќ на Инстаграм објави кратка видеоснимка на која ја гледаме неговата популарна мајка Цеца во ретко видено издание.

Имено, навикнати сме да ја гледаме стокмена од глава до петици за време на јавните појавувања, но во домашна атмосфера, пејачката, разбирливо, е сосема поинаква.

Опуштена, без шминка, во сив џемпер и црни хеланки, Цеца и’ приреди роденденско изненадување на свршеницата на својот син Богдана, уживајќи во насмевката на нејзиното лице.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време