Младата Теа во новиот спот само по градник

Голотијата е нејзин заштитен знак

Знае што сака публиката и тоа и го дава!

Младата и талентирана Теа Трајковска наскоро ќе го промовира својот деби албум, а деновиве сними и ново видео кое ќе и биде претставено на јавноста на самата промоција на новите песни.

Во дел од кадрите Теа носи само градник на себе и се појавува во провокативно и разголено издание, што е нејзина пракса од почетокот на кариерата.

И додека сме во исчекување на новитете, во продолжение погледнете го нејзиното последно музичко остварување:

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време