Мијата со емотивна порака за синот: „Калин е моја душа немирна!“

Малиот наследник прослави роденден

Наполни осум години

Пејачката Наташа Крстевска или попозната во јавноста како Мијата деновиве на социјалните мрежи преку емотивна порака му го честита роденденот на синот Калин кој наполни осум години.

Среќен роденден љубов наша неизмерна, очи длабоки, душа немирна. Секогаш да знаеш колку си сакан од твоите дада, мама и тато, стои во постот на Мијата.

Инаку, освен Калин пејачката ја има и ќеркичката Никита, а неодамна во Македонската филхармонија го одржа и својот солистички концерт кој помина одлично.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време