Еве зошто сите немо гледаа во лицето на Никол Шерзингер

Долго време го криеше ова

Пејачката Никол Шерзингер (40) веќе долго време важи за една од најпосакуваните жени, меѓутоа најновите фотографии покажуваат дека и таа потклекнала пред трендот пред кој „паднаа“ голем број нејзини колешки.

Иако Никол ја краси природна и раскошна убавина, брканицата по вечната младост почна да и’ се оцртува на лицето.

Имено, неодамна пејачката беше фотографирана на една хуманитарна акција во Лондон, а сите присутно, доста изненадено, гледаа во нејзиното лице.

Никол изгледаше вака:

Инаку, веќе подолго време кружат гласини дека Никол редовно прави естетски корекции, иако таа негира упорно. Се шушка дека ги зголемила градите, намалила носот и ги зголемила усните, а сега на списокот на корекции може да се додаде и ботокс.

Сепак, пејачката во интервјуата инсистира на тоа дека нема направено корекции:

Никогаш немам направено естетски зафати, што не значи дека еден ден нема да направам. Можно е да се премислам во иднина“, Никол изјави на времето, а изгледа тој миг веќе пристигнал.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време