Дарко Лазиќ по разводот на Ана Севиќ и остави се’ – Пејачката ќе ужива во луксуз

Целото наследство и припадна нејзе

Фото: Инстаграм

Пејачот Дарко Лазиќ официјално се разведе од својата поранешна сопруга Ана Севиќ со кого ја има ќерката Лорена.

По разводот парот заминал на пијачка во еден ресторан, што е доказ дека тие се пријателски настроени, пренесуваат српските медиуми.

Ана и јас сме цивилизирани луѓе и понатаму сме во одлични односи, бидејќи првенствено од секогаш сме биле пријатели, а потоа ја имаме и ќерката која ја сакаме најмногу на целиот свет, вели Дарко.

Тој додава дека ќерката ќе живее со нејзината мајка, но првиот и третиот викенд во месецот ќе ги поминува кај него.

Истото се однесува и за празниците, ќе ги делиме подеднакво, вели Дарко.

Тој потенцира дека станот и го остава на Ана, бидејќи е логично неговото дете да расте во средина на која веќе е научено.

Инаку луксузниот стан на Ана и Дарко вреди повеќе илјади евра, погледнете.

Фото: Инстаграм

Извор: Курир.рс

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време