Дарко ја обвини Ана дека го изневерувала, а таа сега го возврати ударот: Еве што е најдобра одмазда

Не остана рамнодушна, веднаш се огласи

Фото: Рајко Ристиќ

Дарко Лазиќ откри дека поранешната жена со која е во процес на развод била неверна, а сега се огласи и Ана Севиќ која не сакаше да му остане должна.

Штом видела дека Дарко во интервју раскажал дека го изневерила, Ана Севиќ се огласи на својот Инстаграм профил со порака која и тоа како може да му ја упатила нему.

Фото: Инстаграм

Ако мене ме прашувате што е најдобра одмазда, јас велам среќата, бидејќи луѓето полудуваат кога ќе ве видат среќни – порачала Ана Севиќ.

Дарко Лазиќ во интервју раскажал дека Ана Севиќ го изневерувала со сегашното момче Данијел.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време