Анабела се огласи откако Гаги јавно ја разоткри нејзината измама

Призна дека ја изгубила битката!

Фото: Рајко Ристиќ

Иако некое време беа во добри односи, Анабела Атијас и Гаги Џогани повторно завојуваа откако пејачката во една емисија откри дека нејзиниот поранешен сопруг ја изневерувал додека биле во брак со нејзини блиски другарки. После неколкуте прозивки од двете страни, родителите на Луна Џогани се смирија на некое време, но последното интервју на Гаги повторно ги разгоре страстите.

Фото: „Србија данас“

За потсетување, Гаги , меѓудругото, откри и дека Анабела на измама му ги зела децата и го натерала да потпише целосно старателство над нив.

Госпоѓата Атијас не одговори на овие прозивки преку медиумите, но затоа, пак, на социјалните мрежи остави мистериозна порака.

Можеби некогаш ќе изгубам некоја битка, но војна, никогаш!, стои во објавата на пејачката.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време