Сенидах се соблече во костим за капење, па ги покажа сите свои мани и несовршености: Полна со самодоверба!

Нема проблем да се фотка со целулитот во преден план

Словенечката пејачка со босанко потекло, Сенида Хајдарпашиќ, попозната како Сенидах, е една од оние кои често го менуваат имиџот.

Овој пат таа решила да им покаже на своите обожаватели и следбеници на социјалните мрежи со какви облини располага.

Сенидах позираше на плажа во мини бикини, од кое „наѕираат“ бујните облини на пејачката.

Оваа фотографија за  само 2 часа собра повеќе од 60.000 лајкови.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време