„Ова е подобро од појадок во кревет“ – Ана Бекута и Мрка на денешен ден слават осум години поминати заедно

Денот на вљубените е специјален датум во нивните животи

Ана Бекута и Милутин Мркоњиќ – Мрка на Денот на вљубените слават годишнина од бракот. Пејачката и политичарот пред осум години на овој романтичен датум ја започнаа својата љубовна приказна.

Почнавме да се забавуваме на 14 февруари. Мрка и јас не си носиме појадок во кревет, но знае да ме израдува со кафе и цвеќе, открила Бекута.

Во нашата врска нема монотонија, сакаме да сме во друштво, патуваме. Мрка ме следи секаде, и на настапи, имаме прекрасна врска а оазата на мирот ја пронајдовме во нашиот дом во кој сакаме најмногу да го минуваме времето, додала Ана.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време