Деми Мур во љубовна врска со српска стилистка?

По трите неуспешна брака, наводно е во врска со жена

Холивудската актерка и Маша Манџука заедно одгледуваат девојченце

Според написот на америкаснкиот таблоид „Радар онлајн“, Деми Мур (56) е во врска со српската стилистка Маша Манџука (43), и тоа две години.

 

View this post on Instagram

 

#demimoore last night @visionarywomen #iwd #visionarywomanawards #visionarywomensaward #demi #beautiful

A post shared by Demi Moore Fan Page💘 (@demi.moore) on

Двете дами им се редовна цел на американските папараци, кои забележале дека холивудската актерка поставила седиште за деца во својот автомобил за 2-годишната ќеркичка на Маша, Руми.

За добро на вистината, српските медиуми пренесоа дека Деми во август 2017 година го посетила Белград, забавувајќи се на еден сплав пиејќи ракија и танцувајќи со „блиската пријателка Маша Манџука“.

 

View this post on Instagram

 

#DemiMoore namora estilista americana há dois anos, diz site ; Saiba mais no LINK DO PERFIL. #Amazonas1

A post shared by Amazonas1 (@portalamazonas1) on

Во саботата свиревме и за Деми Мур на нашиот сплав. Дојде со поголемо друштво, а тука беше и нејзината другарка Маша. Одлично се забавуваа и останаа цела ноќ. Ние свиревме, а тие цела ноќ танцуваа“, раскажа тогаш Тома Пантерс, сопственик на сплавот „Црни пантери“.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време