Забавете го времето благодарение на Vichy SLOW ÂGE Nuit

Кожата на лицето ќе ви биде благодарна

Ноќниот крем и маска Vichy SLOW ÂGE Nuit ја збогатува со кислород и ја обновува кожата што е изложена на негативните влијанија од околината. Го подобрува „дишењето“ на клетките за време на ноќта, па по будењето кожата е целосно хидрирана и блескава. Од ноќ на ноќ, кожата се регенерира, а брчките се измазнуваат. Цена на производот: (2.050 ден.)

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време