Гвинет Палтроу по една година брак конечно одлучи да живее со сопругот

Забавно ѝ е!

По брак од една година, Гвинет Палтроу конечно донесе важна одлука: отсега нејзиниот сопруг Бред Фалчук ќе биде нејзин постојан „цимер“!

Да, популарната актерка конечно пресече, па по венчавката во септември 2018 година, сопружниците ќе почнат да живеат под ист покрив. Гвинет оваа возбудлива вест ја сподели во разговорт со „Инстајл“, и тоа во изданието по повод 25-от роденден на списанието.

 

 

View this post on Instagram

 

Be mine @bradfalchuk ❤️

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Брачниот живот е навистина добар. Овој месец ќе почнеме и да живееме заедно. Го обожавам мојот сопруг. Тој е брилијантен и бескрајно добар. Каков е однатре, таков е и однадвор. Ме поддржува и ме поттикнува во најдобра можна смисла. Затоа сакам да бидам во брак. Забавно е“, меѓу другото открива Гвинет.

 

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време