Совршена летна комбинација: Пејачката ги истакна своите атрибути

Во кое издание повеќе ви се допаѓа?

Пејачката Ана Кокиќ одлучи да заигра на картата на својот сексапил, па на Инстаграм објави фотографија од која на повеќето нејзини обожаватели им застана здивот.

Пејачката позира во жолт костим за капење, кој во преден план го истакнува нејзиното бујно деколте.

 

И додека на нејзините машки обожаватели вниманието им го привлече оваа фотографија, нам сепак повеќе ни се допадна друга. На неа Ана Кокиќ позира во модерна вечерна комбинација, во златна боја, која совршено му прилега на нејзиното тело.

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време