Ова е жената со која Саша Ковачевиќ ќе излезе пред олтар

Пејачoт планира да „рипне во тавче“

Саша Ковачевиќ го освојува медиумското внимание со квалитетниот пристап кон својата професија, добриот изглед, но и фактот што кариерата не ја гради со скандали и сензации.

Но она што особено ја интересира јавноста, посебно женскиот дел на неговата публика, е неговиот љубовен живот. Иако за него зброува доста ретко, сепак, Саша направи исклучок во оваа пригода.

Секој од нас може да почувствува кога му одговара некоја жена и кога ќе се појави таа хемија. Така е и во мојот случај со Зорана. Верувам дека ова е она вистинското“, открива пејачот, а потоа додава:

Зорана ме освои со својата насмевка, спонтаност, природност. Скромна е. Има многу фактори со кои ме освои. Убавината се подразбира“, смеејќи се раскажува Ковачевиќ.

На прашањето дали планираат наскоро да излезат пред матичар, Саша одговори:

Зошто да не? Ќе покаже времето. Веќе не сум толку млад.“

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време