Најубавото бебе во Холивуд: Манекенката прошета со ќерка си (ФОТО)

Најубавото бебе во Холивуд: Манекенката прошета со ќерка си (ФОТО)

SHARE

Американските папараци ја „уловија“ популарната манекенка Ирина Шајк за време на прошетката со 5-месечната ќерка Леона. Фотографијата на бебето, кое многумина го прогласија за најубаво во Холивуд, е вистинско изненадување земајќи предвид дека манекенката и нејзиниот партнер, актерот Бредли Купер, приватниот живот го држат подалеку од очите на јавноста.

#New @Irinashayk with angel Lea on 5th of September. Photos by my dear 📸: @bradrinaxever #irinashayk @irinashayk #love #baby

A post shared by Irina Shaykhlislamova🇫🇷 (@frenchiri) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор