Конечно: Први фотки од најубавата љубовна двојка со бебето (ФОТО)

Конечно: Први фотки од најубавата љубовна двојка со бебето (ФОТО)

SHARE

Холивудскиот актер Бредли Купер и популарната манекенка Ирина Шајк кон крајот на март станаа родители на прекрасна мала принцеза Леа, а веќе се озлогласени по тоа во која мера ја чуваат својата интима од јавноста, бидејќи и оваа радосна вест успеаја да ја скријат цели две недели.

Токму затоа, фотографиите што неодамна осамнаа во медиумите предизвикаа голем интерес. На нив среќното семејство се шета низ низ Мурпарк во потрага по тикви за претстојниот празник „Ноќ на вештерките“.

Some people are assuming Irina is pregnant once again. #irinashayk @irinashayk

A post shared by Irina Shaykhlislamova🇫🇷 (@frenchiri) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор