Јелена Карлеуша „жестоко“ ја почна новата сезона (ФОТО)

Јелена Карлеуша „жестоко“ ја почна новата сезона (ФОТО)

SHARE

Популарната пејачка Јелена Карлеуша веќе трета сезона е дел од жири-комисијата на популарниот музички натпревар „Гранд-ѕвезди“. И може да се каже дека „жестоко“ ја почна.

Барем во делот на провокативните стајлинзи што ги избира за снимањето на емисиите.

Па така, по промоција на новата боб-фризура и розова боја на коса, Јелена почна со промоција на проѕирната и тесна сценска гардероба, која многу повеќе открива отколку што сокрива. Сите атрибути на поп-пејачката се на мегдан! Затоа и не е чудно што изразот на фоторепортерите што ја чекаат пред влезот на судиото во кое се снимаат „Гранд-ѕвезди“ е ваков:

Јелена ги „смрзна“ сите и на сетот на едно друго познато музичко шоу во кое гостуваше неодамна – „Твоето лице звучи познато“.

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор