Ким Кардашијан во овој аутфит присуствуваше на часовите на својата ќерка (ФОТО)

Ким Кардашијан во овој аутфит присуствуваше на часовите на својата ќерка (ФОТО)

SHARE

Ким Кардашијан конечно почна да се појавува во јавност и нормално повторно е во центарот на вниманието. Старлетата пред неколку дена се појави во балетско студио во Лос Анџелес каде што оди преслатката Норт Вест. За ова појавување, Ким носеше црвен дуксер, кој чини 770 долари, и високи потпетици. И додека американските твитерџии „полудеа“ поради комунистичкиот симбол на нејзиниот дукс, на нас не ни е јасен изборот на аутфитот на американската стралета, земајќи предвид дека е фотографирана во школата по балет на својата ќерка…

kim

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор