Како ви се допаѓа Лила во вакво издание? (ФОТО)

Како ви се допаѓа Лила во вакво издание? (ФОТО)

SHARE

Lila 1Нашата популарна водителка Лила Филиповска важи за дама со препознатлив и тренди-стил на облекување, која секогаш настојува да биде стокмена од глава до петици, не само на јавните настапи туку и за време на опуштените прошетки низ градот. Овој пат Лила ја гледаме во домашна атмосфера, благодарение на фотографијата со која на католичките христијани им го честита Божиќ на социјалните мрежи.

lila

Како ви се допаѓа ова издание на убавата водителка? Судејќи по бројот на лајкови на нејзиниот фејсбук-профил, на нејзините пријатели и следбеници им се допаѓа многу.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор