Ќерката на Жељко Јоксимовиќ му го честита роденденот со оваа фотографија

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ му го честита роденденот со оваа фотографија

SHARE

zeljko i minaЖељко Јоксимовиќ, кој наскоро со сопругата Јована Јоксимовиќ ќе добие близнаци, вчера наполни 45 години. На неговиот профил на социјалните мрежи му пристигнаа роденденски честитки од голем број пријатели и роднини, а меѓу нив и онаа од неговата ќерка Мина, која ја доби од првиот брак. Убавата Мина му го честита роденденот објавувајќи фотографија на која таа полни три години, а покрај неа е тато Жељко.

joksimovic

Mina

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор