Фотографијата што ги загрижи обожавателите: Новак Ѓоковиќ е „коски и кожа“ (ФОТО)

Фотографијата што ги загрижи обожавателите: Новак Ѓоковиќ е „коски и кожа“ (ФОТО)

SHARE

Популарниот тенисер Новак Ѓоковиќ во последно време не беска на теренот, а како што се зборува, една од причините за тоа е што не јаде месо. И токму кога помисливме дека почнал да качува килограми, осамна фотографија на која Ноле е „коски и кожа“. Фотографијата ги загрижи неговите овожаватели, кои му порачаа да внимава на своето здравје и исхрана.

Прочитајте и: Сопругата на Новак Ѓоковиќ порача: „Колку само го сакам!“ (ФОТО)

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор