ПОВЕЌЕ ОД СЕКСИ: Кога Елена Ристеска ќе ги покаже атрибутите, тоа изгледа...

ПОВЕЌЕ ОД СЕКСИ: Кога Елена Ристеска ќе ги покаже атрибутите, тоа изгледа вака (ФОТО)

SHARE

За мажите е вистински празник за очи кога популарната пејачка Елена Ристеска ќе одлучи да се „разголи“ и да ги покаже своите атрибути. Токму тоа се случи пред неколку дена кога атрактивната пејачка на својот профил на Инстаграм објави неколку фотографии од нејзиниот утрински тренинг.

Црн градник, кратки панталончиња и совршена форма. Веруваме дека ќе се согласите со нас дека Елена изгледа и повеќе од секси… Кога ќе ги погледнете и вие фотографиите, ќе сфатите зошто велиме така…

A little #workout never killed nobody.. #exerciseathome #morningmotivation #workout #workworkwork

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on

Текст: В.С.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор