Наташа Беквалац: Премиера на трудничкото стомаче (ФОТО)

Наташа Беквалац: Премиера на трудничкото стомаче (ФОТО)

SHARE

Пејачката Наташа Беквалац на својот инстаграм-профил објави фотографија со која ги воодушеви своите обожаватели.

Нејзиниот стајлинг и фризура им се допаднаа на почитувачите на нејзиниот лик и дело, но најголемо внимание сепак привлече нејзиното трудничко меше, кое веќе се наѕира.

MOLIM TE I HVALA SU MOCNE RECI.HVALA drugari moji❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

„Те молам и благодарам се моќни зборови. Ви благодарам, другари мои“, порача пејачката во коментар на објавената фотографија.

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор