МАЛКУ НЕДОСТИГАШЕ: Фустанот на Анастасија Ражнатовиќ речиси ѝ ги откри градите (ФОТО)

МАЛКУ НЕДОСТИГАШЕ: Фустанот на Анастасија Ражнатовиќ речиси ѝ ги откри градите (ФОТО)

SHARE

Анастасија Ражнатовиќ ја бодреше својата мајка на нејзиниот концерт во Виена, но погледите на присутните и медиумите беа вперени во нејзиниот интересен стајлинг.

Имено, Анастасија на концертот на Цеца беше облечена во црвен фустан кој во секој момент изгледаше како да сака да падне неколку сантиметри надолу.

За среќа на Анастасија тоа не се случи…

Погледнете:

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор