Кариерата ја почна како новинарка на „Бекстејџ“, денес е еден од најбараните...

Кариерата ја почна како новинарка на „Бекстејџ“, денес е еден од најбараните модели (ФОТО)

SHARE

Кариерата ја започна како новинарка во естрадниот магазин „Бекстејџ“, кој, за жал, веќе не постои, а денес е еден од најбараните модели во нашата земја.

Младата и атрактивна Нина Славковска дефинитивно со својата убавина го привлекува вниманието, а дека навистина добро и тргна во манекенксите води, сведочат и фотографиите кои таа постојано ги објаува на социјалните мрежи.

Ништо чудно во иднина Нина да ја видиме на реклама и за некој светски познат бренд.

Погледнете неколку нејзини фотографии и уживајте:

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор