Бритни Спирс објави фотка по естетскиот зафат, фановите не престануваат да коментираат...

Бритни Спирс објави фотка по естетскиот зафат, фановите не престануваат да коментираат (ВИДЕО)

SHARE

Популарната пејачка Бритни Спирс доби необичен подарок од своето момче Сем Асгари, а тоа е корекција на градите.

Таа многу сакала да ги зголеми градите, па го направила тоа пред неколку недели во Лос Анџелес, а операцијата ја платил нејзиниот емотивен партнер. Инаку, ова е втора корекција на градите на пејачката – првата и’ ја платија родителите, во времето кога беше во зенитот на својата популарност и имаше само 16 години, поради што настана бура од реакции во јавноста, која го осуди таквиот потег на родителите.

☀️☀️☀️ @disneyland

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Снимката на која Бритни вежба во тесна маичка во која до израз доаѓаат нејзините „нови“ гради за само неколку часа собра повеќе од 1.2 милиони лајкови.

When this song came out, I lost my mind like a little kid!!! I fangirled and cried!! 😉😉😜🎀👛🌸

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор