Филип и Александра веруваат во љубов на Копаоник (ВИДЕО)

Филип и Александра веруваат во љубов на Копаоник (ВИДЕО)

SHARE

aleksandra-i-filip_ffМладата ѕвезда на „Гранд“ Александра Пријовиќ и посинокот на нејзината „газдарица“ Лепа Брена, Филип Живојиновиќ, на социјалните мрежи ја споделија својата љубов со пријателите и со следбениците. Имено, вљубените гулапчиња моментално скијаат на Копаоник, а токму оттаму пристиугнува и ова емотивно видео, на кое ги гледаме како заедно пеат и разменуваат бакнежи во една од локалните кафеани на популарниот ски-центар.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор