Скандал – Принцот Хари ја изневерувал Меган Маркл со оваа убава манекенка

Блам во кралското семејство

Голем скандал ја потресе Британија откако во јавноста испливаа информации дека принцот Хари ја изневерувал сегашната сопруга со убава манекенка.

Имено, Меган Маркл не била единствената со која принцот Хари излегувал на почетокот на нивната врска во 2016 година, тврди авторката на биографијата за кралското семејство Ангела Левин.

Во нејзината нова книга таа наведува дека Војводата од Сасекс тогаш имал кратка романса со британската манекенка Сара Ен Меклин, пишува „Експрес“.

На самиот почеток на врската со Меган, Хари одлучи да оди на состанок со манекенката Сара. Се сретнаа на приватна забава, а потоа ја праша за телефонскиот број. Почна да и праќа пораки и имаа кратка авантура, напишала Ангела.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време