Каролина ја скрати косата и позираше без градник

Во храбро издание како светски модел

Плени со својата убавина

Природна убавина, височина, конституција и витка фигура, прават таа да изгледа како познат светски модел.

Но, вака освен со својот врвен вокал, Каролина Гочева плени и со својата појава како комплетен пакет.

Пeриодов пејачката е актуелна со спотот за песната „Бели цветови“ од албумот „Извор“, а покрај тоа активно е посветена на изработка на фотосесии за брендови за облека и накит.

Па така, во најновата фотосесија таа позира за италијански бренд за накит. Она што може да се забележи врз основа на приложеното е дека нашата пејачка изгледа како од магазин за мода и позира храбро без градник под џемперчето со нова, скратена и освежена фризура.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време