Искрено: Снаата на Брена си го отвори срцето

Александра Пријовиќ за своето образование

По престојот на Јамајка, каде што присуствуваа на свадбата на познат српски бизнисмен, Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ се упатија во Лондон од каде што позната ѕвезда на „Гранд“ сподели фотографија снимена пред книжарница на „Нотинг хил“, покрај која порача на англиски јазик:

По се’, јас сум само девојка што стои пред момчето, и бара од него да ја сака за возврат“.

 

 

 

View this post on Instagram

 

“ After all I am just a girl, standing in front of a boy, asking him to love her “ Notting Hill

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Дали станува збор за цитат од познатиот филм на Хју Гранд и Џулија Роберт или за порака што снаата на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ сакаше да им ја упати до своите следбеници, земајќи предвид дека во своето образвание има стасано до тета година гимназија и планира да го продолжи, наскоро ќе дознаеме.

 

 

View this post on Instagram

Look up and never look back…

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време