Хaјли Болдвин во пижами на прошетка со Џастин Бибер

Чантата и патиките и биле во црна боја, како пругите од пижамите

Од накит, Хејли носела златно ланче и мали златни обетки

За состанок со својот иден сопруг, Џастин Бибер, Хaјли Болдвин одлучила да облече пижами. Имено, манекенката последните неколку дена ги поминала работно во Токио,а после 12 часа лет, Хејли веднаш се упатила на состанок со својот иден сопруг и тоа во пругасто зелено-црни пижами.

Од накит, Хејли носела златно ланче и мали златни обетки, а чантата и патиките и биле во црна боја, како
пругите од пижамите.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време