Рита Ора ќе пее, а Лима и Кендал Џенер ќе заведуваат во секси долна облека

Се е спремно за спектакуларното шоу на Викторија Сикрет

Големата ревија на модниот бренд за долна облека Викторија Сикрет оваа година ќе се одржи на 9 ноември

Големата ревија на модниот бренд за долна облека Викторија Сикрет оваа година ќе се одржи на 9 ноември, а неодамна е откриено кои музички ѕвезди ќе настапуваат на ова спектакуларно шоу.

Заедно со ангелите на Викторија Сикрет оваа година ќе настапат Биби Рекса, Халси, Рита Ора, Келси Балерини, The Chainsmokers, The Struts и Шон Мендез, пренесува Harpers Bazaar.

Ангелите на Викторија Сикрет кои ќе прошетаат на модната писта се Адријана Лима, Беати Принсло, Кендис Сванеапол, Џезмин Тукс, Џозефин Скривер, Сара Сампио, Тејлор Хил, Бела и Џиџи Хадид, Кендал Џенер и Вини Харлоу, која за прв пат ќе се појави на оваа ревија.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време