Плус-сајз манекенката на црвениот килим во поодмината бременост и латекс-фустан (ФОТО)

Дали ви се допаѓа ова модно издание на популарната трудница?

Ешли Греем се појави на Fashion Media Awards во латекс-фустан, и тоа во поодмината бременост, така што во преден план беше токму нејзиниот труднички стомак. Бидејќи ова и’ е прва бременост на популарната плус-сајз манекенка, таа дефинитивно не се воздржуваше да го покаже стомакот.

Земајќи предвид дека Ели е позната по тоа што не ги крие деталите од приватниот живот и своето мислење го изнесува без „влакна на јазикот“, ова нејзино, за многумина шокантно издание, никого не изненади.

Фото: Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време