Фустанот во кој Џенифер Лопез им го одзеде здивот на сите (ФОТО)

Фантастично модно издание

Џенифер Лопез со свршеникот Алекс Родригез се појави на црвениот килим на филсмкиот фестивал во Торонто по повод премиерата на филмот Hustlers, во кој ја толкува главната улога.

 

 

View this post on Instagram

 

Premiere time!! #TIFF #hustlersmovie

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Совршено згодна, со нова фризура, во фустан направен од вешт микс на тул, органза и свила, со потпис на брендот Maisonyeya, Џеј Ло го одземаше здивот со длабокото деколте, додека, пак, нејзините згодни нозе дојдоа до израз благодарение на асиметричните свилени ленти од жолта свила и тул, додека на колковите имаше дипли од органза.

Со високите сребрени сандали и чантичката во облик на купче долари, актерката беше едноставно неодолива.

 

 

View this post on Instagram

 

What a night!!! #hustlersmovie

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време