Овие „грди“ чизми се задолжително модно парче за претстојните месеци (ФОТО)

Бидете во тренд

Иако ги нарекуваат „грди“, некому и ќе му се допаднат… Како и да е, тие се апсолутен моден хит оваа сезона!

Иако студеното време допрва следува, на Инстаграм веќе завладеаја „грдите“ чизмички со потписот на Manu Atelier. Станува збор за модел во окер и кафена нијанса со ниска потпетица и четвртест преден дел, т.н. „клун на патка“.

Ако и вие сакате модни парчиња што се поинакви и се одлучите да ги купите овие чизмички, за нив ќе треба да издвоите околу 400 фунти.

 

 

View this post on Instagram

 

@xeniaadonts wearing Duck Lace up Boots💙 #Repost @xeniaadonts Streetstyle literally #manuatelier #manuspeople

A post shared by Manu Atelier (@manu_atelier) on

 

View this post on Instagram

 

Duck Lace ups🖤 Posted @withrepost • @emilie_tla Autumn is here 🌰

A post shared by Manu Atelier (@manu_atelier) on

 

View this post on Instagram

 

Jessie w her Duck Lace ups❤️ #manuatelier #manuspeople Posted @withrepost • @wethepeoplestyle

A post shared by Manu Atelier (@manu_atelier) on

 

View this post on Instagram

 

Maria❤️ with her Duck Lace ups! #repost @maria_bernad #manuspeople

A post shared by Manu Atelier (@manu_atelier) on

 

View this post on Instagram

 

Jeanette, rocking the ducks♥️💥. #MANUSPEOPLE #Repost @_jeanettemadsen_ ・・・ annonce | Waiting for my coffee like 🛎

A post shared by Manu Atelier (@manu_atelier) on


Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време