Семејството Мидлтон слави: Војвотката Кејт е пресреќна поради среќната вест (ФОТО)

Се спаси од „кризата“

Братот на војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон, Џејмс Мидлтон (32) преживеа многу тежок период. Тој една година водеше тешка битка со депресијата поради која не можеше да ги извршува ниту обичните секојдневни активности, ниту, пак, да комуницира со најблиските. Како што пренесуваат британските медиуми, помоштаја пронашол кога ги зел кучињата за кои почнал да се грижи.

 

 

View this post on Instagram

 

The ever growing 🐾 pack

A post shared by James Middleton (@jmidy) on

Сега тешкиот период е дефинитивно зад него земајќи предвид дека се сврши со Французинката со која е во љубовна врска веќе некое време.

 

View this post on Instagram

 

Sail away with me ⛵️ ☀️

A post shared by James Middleton (@jmidy) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време