Модно промашување: Катастрофално издание на Бритни Спирс

Не го копирајте!

Изгледа дека популарната Бритни Спирс има невиден „фетиш“ кога станува збор за ултракратките фустанчиња, па затоа најчесто нив ги избира за појавувањата на црвениот килим.

 

Сепак, најновото здание на пејачката ги надмина сите нејзини досегашни модни промашувања, а кои ги има доста, рака на срце.

Не станува збор за лош избор на модел, туку за несоодветен број, односно големина, така што сребреното фустанче изгледаше како секој миг да ќе „пукне“ на мускулестото тело на Бритни.

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време