Имаат 55 кг и не им е проблем да се појават во јавност со голи гради и задник: 3 познати дами што обожаваат да се разголуваат

Што мислите за нивниот стил?

Црвениот килим и гала-забавата не може да се замислат без Кендал Џенер, Рита Ора и Емили Ратајковски. Тие се трите грации што доминираат со јавната сцена

Мет Гала е настан што се чека со нетрпение. И додека многу холивудски ѕвезди со месеци гладуваат пред овој престижен настан, мислејќи се што да облечат за да привлечат најголемо внимание – за Кендал, Рита и Емили тоа не е проблем.

 

Тие доминираат каде и да се појават, додека со своите атрактивни тела им „бодат очи“ на светските ѕвезди. Зошто? Затоа што на нивните 55 килограми, сите фустани стојат совршено. Тоа го знаат Кендал, Емили и Рита, а тоа го знаат и сите светски дизајнери кои се тркаат кој прв ќе ги облече.

Така било и во оваа пригода. Кендал, Емили и Рита знаат кој е рецептот за успех, па така речиси секоја година се појавуваат на овој престижен настан со голи гради и задник.

Погледнете како изгледале на црвениот килим…

СКАНДАЛ! Асап Роки ја прескокна оградата на Мет Гала удирајќи девојка во лице (ВИДЕО)
Прочитајте и

Коментарите се заклучени.