Северина, Карлеуша или Нина Бадриќ: Чиј стајлинг ви се допаѓа најмногу? (ФОТО)

Северина, Карлеуша или Нина Бадриќ: Чиј стајлинг ви се допаѓа најмногу? (ФОТО)

SHARE

Популарните пејачки Јелена Карлеуша, Северина Којиќ и Нина Бадриќ им пратија порака на своите обожаватели на социјалните мрежи со фотографија од својот аутфит.

jk

„Овој аутфит е се’“, порача ЈК, објавувајќи фотографија  на која ја гледаме во провокативна златно-црна комбинација.

seve

„… и насмевката никогаш да не ви се симнува од лицето“, Северина Којиќ им порача на своите инстаграм-следбеници со фотографијата на која ја гледаме во шарена кежуал-комбинација, зачинета со широка насмевка на нејзиното лице.

nina-badric

„Откажи се од луѓето што не те почитуваат, од пријателите што не ти се пријатели, но од себе – никогаш“, гласи пораката што хрватската пејачка Нина Бадриќ им ја остави на своите обожаватели по најновата фотографија на својот инстаграм-профил.

Чија комбинација најмногу ви се допаѓа?

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор