Еве како Каролина Гочева ужива на „ветровитиот“ Миконос

Пејачката третпат летува на познатиот грчки остров

Нашата популарна пејачка Каролина Гочева и познатиот уметник Михаил Корубин и годинава за своја летна дестинација го избраа „бурниот“ грчки остров Миконос.

 

#sunsetchasers ❤

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on


Славните сопружници уживаат во прошетките низ островот, а иако ретко споделува фотографии на социјалните мрежи, Каролина и овој пат не се воздржа да не се „јави“ од Миконос.

За „загревање“, прво им посака среќен „прв ден“ на летото на своите инстаграм-следбеници со фотографија од медениот месец поминат во Мексико:

 

Среќен прв ден лето! ☀#throwback #tulum #quintanaroo

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

… а потоа следуваа две прекрасни фотографии снимени на Миконос.

 

Mykonian nights ?

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Always windy Mykonos ?

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време