Зборовите со кои Јелена Ѓоковиќ им го честита Божиќ на своите следбеници ќе ви го затоплат срцето

Денес православните верници го празнуваат најрадосниот христијански празник – Божиќ, а својата мисла по повод Христовото раѓање ја подели и Јелена Ѓоковиќ.

Среќен Божиќ на сите што слават, нека ве следат здравје, мир, среќа и љубов. Кога ќе ги пронајдете во себе, поделете ги со другите“, порача Јелена во описот на прекрасната фотографија со славниот сопруг. На сликата, сопружниците се опкружени со мир, а ги поврзува љубовна прегратка.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време