Цеца Ражнатовиќ им откри на обожавателите зошто не објавува нови песни (ФОТО)

Фото: ATA Images

Цеца Ражнатовиќ цели три години нема објавено албум. Нејзините обожаватели стануваат нервозни и нетрпеливи, па на Инстаграм и’ соопштија дека итно сакаат нови песни.

Еве што им одговори популарната пејачка:

Ма, сакаме албум!“, гласеше коментарот на нејзиниот обожавател, на што Цеца одговори: „Ма, сакам и јас, но мора да ме пронајдат добри песни!“

Принтскрин Инстаграм
loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време