Северина покажа дека е супер домаќинка!

Бојадисува јајца како од шега

Фото: Принтскрин, Инстаграм

Хрватската пејачка Северина им го честиташе католички Велигден на своите обожаватели и објави празнична фотографија со својот син Александар.

Среќен Велигден. Најсреќен. Да ве служи добро здравје и цело време да ве гушкаат вашите најмили“, напишала Северина.

Пејачката вели дека максимално ги користи празниците за да помине во друштво со своето семејство и синот.

Сепак празниците се најголемата детска радост во која Александар дефинитивно ужива, вели Северина.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време