Се снима филм за најпознатата кукла во светот: Нема да верувате кој ја добил улогата на Барби!

Нема ни една операција на себе!

Една од најпознатите актерки во Холивуд ќе ја глуми популарната Барбика

Не само што Барби ќе оживее на платно, туку во филмот ќе учествуваат и продукциските куќи Ворнер Борс и Мател.

По неколкуте обиди на Ворнер Брос да ги доведат Ен Хатавеј и Ејми Шумер како главни актерки, продукциската куќа успеала да се договори со Маргот Роби!

Актерката е позната по филмовите „Волкот од Волстрит“, „Suicide Squad“ и други. Во декември беше премиерата на нејзиниот најнов филм „Mery Queen of Scots“ во кој ја глуми кралицата Елизабета Прва.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време