Се јави и Саша Поповиќ од „Гранд“ – Еве што порача за секс – скандалот на Јелена Карлеуша

Пејачката денес треба да се врати од Кина за да снима емисии

Излегоа со официјално соопштение

Денес пред медиумите за состојбата во која се најде Јелена Карлеуша се обрати прес службата на Гранд продукција.

Бидејќи не престанува јавниот линч врз Јелена Карлеуша која е наша колешка и е дел од жирито на „Ѕвездите на Гранд“ имаме обврска да се обратиме кон јавноста.Тортурата која ја преживува Јелена Карлеуша ја сметаме како сериозна навреда за сите жени-мајки, сопруги, ќерки поготово ако се земе во предвид дека станува збор за напад врз целото семејство. Како член на жирито на „Ѕвездите на Гранд“, а со тоа дел од нашата продукција и воедно наш пријател целосно ги поддржуваме нејзните напори од оваа борба да излезе како победник, пишува во соопштението на Гранд.

Медиумите пишуваат дека пејачката денес ќе се врати од Кина за да ги реализира своите обврски кон Гранд.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време