Повторно е во елемент – Јелена Карлеуша позираше полугола

Бујното деколте на мегдан!

Фото: ПЕТА кампања

Јелена Карлеуша не запира да жари и пали со својот провокативен изглед и секси фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи.

Пејачката и овојпат ги почести своите фанови со врело издание облечена во кусо здолниште, а акцентот овојпат беше ставен на нејзината бујна предница.

Карлеуша доби голем број на комплименти на сметка на нејзиниот изглед и илјадници лајкови.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време