Пејачката се сликаше во експлицитно издание, а за нејзините голи фотки и ден денес се зборува

Змиското тело на Весна Змијанац

Некогаш и сега

Весна Змијанац денес не се појавува толку често во медиумите и не привлекува медиумско внимание, но во минатото не било така. Пејачката со секое свое појавување пленеше со сексапил и провокација, а за нејзините експлицитни фотографии и ден денес се зборува.

Змијанац беше карактеристична со стајлинзите кои повеќе откриваа, отколку што покриваа, фустаните кои што таа ги носеше пред 20 години, денес ги носат сите млади пејачки кои се трудат да направат кариера како нејзината.

Погледнете како изгледаше Змијанац некогаш…

View this post on Instagram

1990

A post shared by Vesna Zmijanac Official (@vesnazmijanacofficial) on

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време