Ова не го очекувал: Погледнете како Никол Кидман го откачила колегата на доделувањето „Златен глобус“

Му дала „корпа“!

По прогласувањето на најдобар филм, продуцентите останале да разговараат со Никол Кидман, а на разговорот безуспешно се обидел да му се приклучи и Рами Малек

Холивудскиот актер Рами Малек добил Златен глобус за филмот „Bohemian Rhapsody“, но за време на доделувањето на наградите се случило нешто што не го очекувал.

Имено, наградата му ја доделила актерката Никол Кидман, но некој го забележал непријатниот момент во кој се гледа како Кидман го игнорира Малек.

Меѓутоа, Никол само му го свртела грбот.

Следеле низа смешни коментари на социјалните мрежи, а еден од нив гласи:

„Обидот на Рами Малек да зборува со Никол Кидман е ист како мојот обид да зборувам со мојата симпатија“

Потоа, актерот само ја допрел со рака и сите заедно ја напуштиле сцената.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време